Café De Paris DEMI - SEC

Jemné francouzské polosuché šumivé víno „Cafe de Paris“ Blanc de Blancs, Demi-sec je vyrobeno v jemném, ale výrazném stylu. 

Víno je směsí velkého množství odrůd bílých hroznů v neznámých proporcích, hlavní roli, v níž přidělené Chardonnay dává vínu jemnost a eleganci. Složité složení směsi vytváří mnohostranou, hlubokou kytici s ovocně-květinovým charakterem, lehkost, svěžest a šumivou radost vlastní šumivým vínům. 

Zajímovosti :

Hrozny pro výrobu polosuché "Cafe de Paris" Blanc de Blancs se sbírá z několika vinic v různých regionech Francie. Čas sklizně do období od září do října. Technologie Vintage se liší od výroby šumivých vín: vymačkaná šťáva podléhá první primární přirozené kvašení a poté - sekundární, která se nazývá „Prize de mousse“. Metoda sekundární kvašení se přidává do mladiny, která je pod tlakem, cukr a kvasnice, což umožňuje budoucí šumivé víno. Potom se víno plní do speciálních lahví šampaňského a uzavře se přírodním korkovým korkem. Celý cyklus výroby vína trvá více než jeden rok. 

Doporučené podávání

Vynikající aperitiv. Doporučuje se podávat s ovocnými a vanilkovými dezerty a také v různých koktejlech. 

Café de Paris je šumivé víno, které pochází z oblasti Bordeaux ve Francii. Značka byla založena v roce 1967 na březích řeky Gironde v Saint André de Cubzac v pobočce vytvořené speciálně pro rozvoj kvalitních sektů.
Neustálé hledání kvality a důsledný přístup k procesu vývoje rychle posunulo Café de Paris na špičku národních značek šumivých vín.

  • Cena 220/ks
  • (bez DPH: 182 Kč)
  • Není na skladě

Smyslný zážitek

Barva

Přiměřeně intenzivnı ́a lesklý žlutý odstıń s jemnými bublinkami

Vůně

Svěžı ́a rozvinutějšı ́vůně, suché i květinové, a tóny sušených květin a růží

Chuť

- Velmi zralá, a silný dlouho trvajıć ı ́chuť v ústech s vůnı́ křupavého a opečeného chleba v kombinaci se sladkou medovou chutı ́zralých plodů sušených na slunci.

Aroma

Velmi bohaté aroma vína nabízí jemné složení tónů zralých citrusů a bílého ovoce.

Objem

0,75 l

Obsah alkoholu

12,5 %

Doporučujeme

Víno podávat se sýry, dezerty s čokoládou, pikatními sušenky. Podává se chlazené

Web se zabývá prodejem alkoholických nápojů, z toho důvodu je jeho obsah přístupný pouze osobám starších 18 let.

Pokud nespňujete tuto věkovou hranici, budeme se na Vaši návštěvu těšit za pár let!

Doručujeme i na Slovensko